• HAKKIMIZDA
  • BASIN
  • İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Kadından aldığımız ilhamı bir “Tanrıça”nın ismiyle markalaştırdığımız  Dione, hayata tanıklık edecek mücevherler tasarlamak için bir araya gelen iki arkadaşın tutkusu olarak doğdu. Altın ve pırlanta sektöründeki deneyimimizi ve aldığımız eğitimleri birleştirerek kurduğumuz markamız tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde hizmet vermektedir.

Kendi atölyemizde tasarladığımız ürünlerimizin taşıdığı modern ve zarif çizgilerle “zamansız” mücevherler yaratıyoruz. Tasarladığımız her mücevherin hikayesini sizler için yazıyoruz.  Bu duyguyu misafirlerimize geçirebilmemiz için tasarımdan üretimin son aşamasına kadar tüm süreçleri şeffaf bir şekilde sunuyoruz.

Koleksiyon tasarımlarımızın yanı sıra kişiye özel mücevherler tasarlıyor hayalleri hayata çeviriyoruz. Amacımız butik bir anlayışla misafirlerimizin hayal ettiği ışıltıyı tasarımlarımıza yansıtarak özel hissetmelerini sağlamak.

Bu noktada hedefimiz; bu uzun ve ışıltılı yolda aynı heyecan ve tutkuyla hayata tanıklık edecek mücevherler tasarlamaya ve hikayeler yazmaya devam etmek!